Výuka

Metoda výuky

Přemýšlíte, která metoda výuky je pro vás nejlepší? Doufáte, že začnete mluvit snadno a rychle? Takovou metodu zatím bohužel nemáme.

Pokud však hledáte metodu výuky, která vás bude bavit a bude vás motivovat k dalšímu samostudiu angličtiny, tak hledáte správně. V našich kurzech používáme KOMUNIKATIVNÍ metodu, která je založena na aktivním využívání cílového jazyka během celé výuky s podporou různých výukových materiálů. Ve vybraných kurzech angličtiny nabízíme i metodu FLEXISTUDY©, která má online podporu výuky, která umožňuje zefektivnit výuku. Pokud tedy máte dostatečnou motivaci, tak jazyk zvládnete rychleji a vydáte méně peněz.

Naše metody výuky se soustředí na studenta tak, aby pro studenty byla výuka co nejzajímavější a nejpřínosnější. Lektor uzpůsobuje náplň výuky potřebám studentů a navozuje přátelskou atmosféru. Během výuky se mluví převážně nebo zcela v cíleném jazyce. Náplní výuky jsou témata na základě učebních materiálů případně aktuálního dění, audio a video materiály. Ke zvýšení zajímavosti výuky a motivace studentu využíváme diskuse, brainstorming, hry, situační metody, řešení problémů nebo i drilové procvičení gramatiky v kontextu probrané slovní zásoby.

Výukové materiály

K výuce používáme naše vlastní výukové materiály nebo výukové materiály od zahraničních nebo českých nakladatelství zaměřené na obecný nebo odborný jazyk.

V angličtině máme vlastní učebnice Time to Change, která kombinuje výhody zadání cvičení a vysvětlení gramatiky v češtině a dostatek obrazového a poslechového materiálu v angličtině. Učebnice splňuje veškeré nároky na moderní výukové materiály.

Velkou výhodou učebnice je plnohodnotná online podpora, která doplňuje a rozvíjí aktivity v učebnici.

Jazykové zkoušky

Logo partnerské školy

Získejte podporu ke složení cambridgeských zkoušek, případně i dalších standardizovaných zkoušek. Veškeré naše kurzy, které mají dle vzdělávacích programů jednotlivých kurzů podporu v e-learningovém nebo testovacím modulu, jsou přípravnými kurzy ke zkouškám.

Jsme partnerskou školou zkouškového centra Cambridge P.A.R.K. v Brně. Studenti mají větší a komplexnější přístup k informacím týkajících se cambridgeských zkoušek. Jazykové zkoušky Cambridge ESOL patří k nejprestižnějším a mezinárodně uznávaným zkouškám z angličtiny.

Lektoři

Všechny naše lektory si pečlivě vybíráme, abychom našim studentům zajistili kvalitní výuku v přátelské a uvolněné atmosféře s osobním přístupem ke každému studentovi.

Naši lektoři se účastní nejen našich seminářů a školení, aby se dále rozvíjeli.

Staňte se součástí našeho týmu

Máte perfektní znalosti jazyka minimálně na úrovni C1, nadšení pro cizí jazyky, které chcete dál předávat, umíte dobře komunikovat a současně máte také chuť pracovat na sobě?

Nabízíme stabilní a zajímavou práci a zázemí pro další rozvoj lektorské kariéry.

Nabízíme nedocenitelnou praxi a získání zkušeností a plat již během výcviku (po zaškolení sazba roste). Na oplátku bys měl mít perfektní znalost jazyka na úrovni minimálně C1 (není třeba mít diplom!), nadšení pro cizí jazyky a komunikaci s lidmi a v neposledním řadě také chuť pracovat na sobě.

Troufneš si na tuto výzvu? Pošlete svůj životopis na lektori@jshonzik.cz. Výběrová řízení se konají pravidelně v srpnu a v prosinci.